Dosežki2018-04-24T11:07:18+00:00
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
« avgust 2018 » loading...
P T S Č P S N
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2

Tekmovanja

22. mednarodno tekmovanje “Giovani Strumentisti” Udine; (21. – 24. junij 2018)

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

 

Tara Nadlučnik, flavta –   sekcija 1, kategorija A, 95,22 točk –  I. NAGRADA, 1. mesto ter posebna nagrada ”Premio Speciale Provincia di Udine”
Mentorica: Karin Garb, klavirska spremljava: Anton Acman

Lara Slapnik,  flavta –   sekcija 1, kategorija A, 93,36 točk – II. NAGRADA
Mentorica: Karin Garb, klavirska spremljava: Anton Acman

Vita Purnat, flavta – sekcija 1, kategorija B, 92,78 točk –  II. NAGRADA
Mentorica: Karin Garb, klavirska spremljava: Anton Acman

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Mednarodno tekmovanje Giovani Talenti, Gorica – Italija (26.-29. april 2018)

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Lara Slapnik, flavta – sekcija II., kategorija A, 93 točk – I. nagrada, 1.mesto
Mentorica: Karin Garb

Tara Nadlučnik, flavta – sekcija II., kategorija A, 87 točk – II. nagrada, 
Mentorica: Karin Garb

Trio DaViZa, komorna skupina – Daša Urlep, Vita Purnat – flavta, Zala Paulina Brišnik – klavir , sekcija III., kategorija B, 93 točk – I. nagrada, 2. mesto
Mentorica: Karin Garb

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

10. mednarodno glasbeno tekmovanje in festival za soliste in komorne skupine SVIREL

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Lara Slapnik, flavta – kategorija beginner, 98 točk – ZLATO PRIZNANJE
Mentorica: Karin Garb, klavirska spremljava: Toni Acman

Kaja Čopar, eufonij – kategorija superior, 97 točk – ZLATO PRIZNANJE
mentor: Stefan Garkov, klavirska spremljava: Milanka Črešnik

Polona Kerznar, violina – kategorija junior, 97 točk – ZLATO PRIZNANJE
Mentorica: Teodora Garkova, klavirska spremljava: Milanka Črešnik

Komorna skupina s pihali – kategorija elementary, 96 točk – ZLATO PRIZNANJE
Mentorica: Karin Garb

Tibor Krefl Cemič, rog – kategorija junior, 93 točk – SREBRNO PRIZNANJE
Mentor: Stefan Garkov, klavirska spremljava: Milanka Črešnik

Nuša Bider, violina – kategorija intermediate, 90 točk – SREBRNO PRIZNANJE
Mentorica: Teodora Garkova, klavirska spremljava: Milanka Črešnik

Pija Lipnik, klavir – kategorija elementary, 91 točk – SREBRNO PRIZNANJE
Mentor: Toni Acman

Daša Ulep, flavta – kategorija elementary, 90,50 točk – SREBRNO PRIZNANJE
Mentor: Jernej Marinšek, klavirska spremljava: Toni Acman

Tara Nadlučnik, flavta – kategorija junior, 94 točk – SREBRNO PRIZNANJE
Mentorica: Karin Garb, klavirska spremljava: Toni Acman
Daša Urlep, Vita Purnat, Zala Paulina Brišnik

Jasna Purnat, violina – kategorija intermediate, 88 točk – BRONASTO PRIZNANJE
Mentorica: Teodora Garkova, klavirska spremljava: Milanka Črešnik

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

47. tekmovanje mladih glasbenikov republike Slovenije

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Tina Jernejc, harfa – kategorija I.c , 88,40 točk – BRONASTA PLAKETA
Mentorica: Tea Plesničar

Matic Tevž, disciplina solfeggio – kategorija I.c – PRIZNANJE ZA UDELEŽBO
Mentorica Katarina Kokovnik

Nuša Bider, disciplina solfeggio – kategorija I.c – PRIZNANJE ZA UDELEŽBO
Mentorica Katarina Kokovnik

Ana Mavrič, orgle – kategorijaI.c., 92,20 točk – SREBRNA PLAKETA
Mentorica: Barbara De Costa

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

2016/17

7. MEDNARODNO KOROŠKO KLAVIRSKO TEKMOVANJE 2017
Radlje ob Dravi – 26. do 29. maj 2017:

Ines BOLKO in Neža DEBELAK, klavirski duo – kategorija 1: ZLATA PLAKETA in 3. NAGRADA
Mentorica: Milanka ČREŠNIK

14. MEDNARODNO TEKMOVANJE KLASIČNE KITARE “ENRICO MERCATALI”
Gorica (Italija) – 12. do 14. maj 2017:

Zala GLUK, kitara – kategorija 1: 91,00 točk – 1. NAGRADA in ZLATA MEDALJA
Mentor: Alen GARAGIČ

DNEVI KITARE 2017
Krško – 8 in 9 april 2017:

Zala GLUK, kitara – disciplina kitara solo, kategorija 1: 95,67 točk – ZLATO PRIZNANJE in 2. NAGRADA
Mentor: Alen GARAGIČ

9. MEDNARODNO  GLASBENO TEKMOVANJE IN FESTIVAL ZA SOLISTE IN KOMORNE SKUPINE SVIREL
Primorska – marec, april 2017:

Zala GLUK, kitara – disciplina brenkala, kategorija A: 98,00 točk – ZLATO PRIZNANJE in 1. NAGRADA.
Izbrana je bila kot finalistka in nastopila na zaključnem koncertu TEN OF THE BEST.
Mentor: Alen GARAGIČ
Kaja ČOPAR, evfonij – disciplina trobila, kategorija D: 98,00 točk – ZLATO PRIZNANJE in 1. NAGRADA
Mentor: Stefan GARKOV, klavirska spremljava: Urška BABIČ KOTNIK
Tibor CEMIČ KREFL, rog – disciplina trobila, kategorija A: 98,00 točk – ZLATO PRIZNANJE in 1. NAGRADA
Mentor: Stefan GARKOV, klavirska spremljava: Stefan GARKOV
Deja ČERČEK, saksofon – disciplina pihala, kategorija D: 90,00 točk – SREBRNO PRIZNANJE
Mentor: Bojan ZEME, klavirska spremljava: Milanka ČREŠNIK
Ožbej GLUK, klarinet – disciplina pihala, kategorija B: 90,00 točk – SREBRNO PRIZNANJE
Mentor: Bojan ZEME, klavirska spremljava: Milanka ČREŠNIK

46. TEKMOVANJE MLADIH GLASBENIKOV REPUBLIKE SLOVENIJE TEMSIG 2017
Kranj, Škofja Loka, Radovljica, Jesenice, TržiČ – marec 2017:

Matic TEVŽ, tolkala – 1c kategorija: 98,00 točk – ZLATA PLAKETA in 1. NAGRADA
Mentorica: Marina GOLJA, klavirska spremljava: Urška BABIČ KOTNIK
Kaja ČOPAR, evfonij – kategorija 1c: 97,33 točk – ZLATA PLAKETA in 1. NAGRADA
Mentor: Stefan GARKOV, klavirska spremljava: Urška BABIČ KOTNIK
Tibor CEMIČ KREFL, rog -1a kategorija: 91,67 točk – SREBRNA PLAKETA
Mentor: Stefan GARKOV, klavirska spremljava: Urška BABIČ KOTNIK

20. REGIJSKO TEKMOVANJE CELJSKEGA IN KOROŠKEGA OBMOČJA
Slovenjske Konjice, Slovenj Gradec, Žalec, Celje, Laško, Nazarje, Velenje in Ravne na Koroškem, 1.-7. februar 2017:

Tibor CEMIČ KREFL, rog – kategorija 1a: 94 točk – ZLATO PRIZNANJE
Mentor: Stefan GARKOV, klavirska spremljava: Urška BABIČ KOTNIK
Matic TEVŽ, tolkala – kategorija 1c: 92,33 točk – ZLATO PRIZNANJE
Mentorica: Marina GOLJA, klavirska spremljava: Urška BABIČ KOTNIK
Kaja ČOPAR, evfonij – kategorija 1c: 97,33 točk – ZLATO PRIZNANJE
Mentor: Stefan GARKOV, klavirska spremljava: Milanka ČREŠNIK

11. MEDNARODNO TEKMOVANJE ZA POKAL AVSENIKA
Begunje, 28. in 29. januar 2017:

Špela BIDER, klavirska harmonika – kategorija B: 96,83 točk – ZLATO PRIZNANJE
Mentor: Tomaž GUČEK

4. MEDNARODNO TEKMOVANJE DRUŠTVA HARFISTOV SLOVENIJE
Velenje, 3.-6. november 2016:

Ajda Nina VIVOD, harfa – kategorija A – ZLATA PLAKETA, 2. NAGRADA
Aja URLEP, harfa – kategorija A – SREBRNA PLAKETA
Zoja Li ZALOŽNIK, harfa – kategorija A – BRONASTA PLAKETA
Mentorica: Katja ŠUMEČNIK

2015/16

10. MEDNARODNO TEKMOVANJE AVSENIK
Begunje 30. in 31. januar 2016:

Nejc KLEMENŠEK, klavirska harmonika – 98,33 točk – ZLATO PRIZNANJE
Mentor: Tomaž GUČEK
Gašper LIPNIK, klavirska harmonika – 97,67 točk – ZLATO PRIZNANJE
Mentor: Tomaž GUČEK
Špela BIDER, klavirska harmonika – 88,67 točk – BRONASTO PRIZNANJE
Mentor: Tomaž GUČEK

19. REGIJSKO TEKMOVANJE CELJSKEGA IN KOROŠKEGA OBMOČJA
Velenje in Celje, 1., 2., 3. in 4. februar 2016:

Daša URLEP, flavta – kategorija 1a: 95,67 točk – ZLATO PRIZNANJE
Posebno priznanje za najboljšo izvedbo skladbe slovenskega avtorja
Mentor: Jernej MARINŠEK, klavirska spremljava: Toni ACMAN
Larisa KOTNIK, flavta – kategorija 1c: 93,33 točk – ZLATO PRIZNANJE
Mentor: Jernej MARINŠEK, klavirska spremljava: Toni ACMAN
Tina GERMELJ, klarinet – kategorija 1b: 88,00 točk – SREBRNO PRIZNANJE
Mentor: Bojan ZEME, klavirska spremljava: Milanka ČREŠNIK
Pija LIPNIK, klavir – kategorija 1a: 90,67 točk – ZLATO PRIZNANJE
Mentor: Toni ACMAN
Maja ROBNIK, klavir – kategorija 1a: 78,67 točk – BRONASTO PRIZNANJE
Mentorica: Urška BABIČ KOTNIK
Hajdi SEVČNIKAR, klavir – kategorija 1a: 78,33 točk – BRONASTO PRIZNANJE
Mentorica: Milanka ČREŠNIK
Nika ČERČEK, klavir – kategorija 1b: 80,33 točk – SREBRNO PRIZNANJE
Mentorica: Milanka ČREŠNIK
Urška BIDER, petje – kategorija 2a: 91,00 točk – SREBRNO PRIZNANJE
Mentorica: Kristina ŠUSTER, klavirska spremljava: Milanka ČREŠNIK
Deja ČERČEK, saksofon – kategorija 1b: 92,33 točk – ZLATO PRIZNANJE
Mentor: Bojan ZEME, klavirska spremljava: Milanka ČREŠNIK

45. TEKMOVANJE MLADIH GLASBENIKOV REPUBLIKE SLOVENIJE TEMSIG 2016
Postojna, Idrija, Nova Gorica, marec 2016:

Daša URLEP, flavta – kategorija 1a: 95,00 točk – ZLATA PLAKETA
Mentor: Jernej MARINŠEK, klavirska spremljava: Toni ACMAN
Larisa KOTNIK, flavta – kategorija 1c: 88,00 točk – BRONASTA PLAKETA
Mentor: Jernej MARINŠEK, klavirska spremljava: Toni ACMAN
Pija LIPNIK, klavir – kategorija 1a: 89,33 točk – BRONASTA PLAKETA
Mentor: Toni ACMAN
Deja ČERČEK, saksofon – kategorija 1b: 94,00 točk – SREBRNA PLAKETA
Mentor: Bojan ZEME, klavirska spremljava: Milanka ČREŠNIK

8. MEDNARODNO GLASBENO TEKMOVANJE IN FESTIVAL SOLISTOV TER KOMORNIH SKUPIN SVIREL 2016
Štanjel, april 2016:

Ajda Nina VIVOD, harfa – kategorija C: 96,00 točk – ZLATO PRIZNANJE
Mentorica: Katja ŠUMEČNIK
Aja URLEP, harfa – karegorija C: 86,00 točk – BRONASTO PRIZNANJE
Mentorica: Katja ŠUMEČNIK
Tina JERNEJC, harfa – kategorija C: 85,00 točk – BRONASTO PRIZNANJE
Mentorica: Katja ŠUMEČNIK
Kaja ČOPAR, bariton – kategorija D: 94,00 točk – SREBRNO PRIZNANJE
Mentor: Stefan GARKOV, klavirska spremljava: Urška BABIČ
Mojca KRANČIČ, orgle – kategorija E: 87,00 točk – BRONASTO PRIZNANJE
Mentorica: Barbara DE COSTA

7. MEDNARODNO TEKMOVANJE MLADIH GLASBENIKOV ANTONIO SALIERI
Legnago (Italija), april 2016:

Larisa KOTNIK, flavta – kategorija D: 100,00 točk – ZLATO PRIZNANJE,
ABSOLUTNA ZMAGOVALKA, nagradi “MAGNONI YOUNG” in “VIRTUOSITE”
Mentor: Jernej MARINŠEK, klavirska spremljava: Toni ACMAN
Ajda Nina VIVOD, harfa – kategorija C: 98,00 točk – ZLATO PRIZNANJE, ABSOLUTNA ZMAGOVALKA
Mentorica: Katja ŠUMEČNIK
Aja URLEP, harfa – karegorija C: 93,00 točk – SREBRNO PRIZNANJE
Mentorica: Katja ŠUMEČNIK

DNEVI KITARE 2016
Krško, april 2016:

Zala GLUK, kitara solo – 1. kategorija: 92.33 točk – ZLATO PRIZNANJE
Mentor: Alen GARAGIČ

12. MEDNARODNO SREČANJE HARMONIKARJEV V BELTINCIH 2016
Beltinci, april 2016:

Nejc KLEMENŠEK, harmonika -kategorija D: 96.67 točk – 1. NAGRADA
Mentor: Tomaž GUČEK

2014/15

2. MEDNARODNO KLAVIRSKO TEKMOVANJE “ACI BERTONCELJ”
Glasbena šola Velenje, 24.-25. oktober 2014:

Nika ČERČEK, klavir – kategorija JUNIOR – BRONASTA PLAKETA
Mentorica: Milanka ČREŠNIK
Maja ČERČEK, klavir – kategorija A – PRIZNANJE ZA UDELEŽBO
Mentorica: Milanka ČREŠNIK

9. MEDNARODNO TEKMOVANJE AVSENIK
Begunje 23. in 24. januar 2015:

Gašper LIPNIK, klavirska harmonika – kategorija B: 95 točk – ZLATO PRIZNANJE
Mentor: Tomaž GUČEK
Nejc KLEMENŠEK, klavirska harmonika – kategorija B: 95 točk – ZLATO PRIZNANJE
Mentor: Tomaž GUČEK
Aljaž PANČUR, diatoniČna harmonika – kategorija A: 89,83 točk – BRONASTO PRIZNANJE
Mentor: Tomaž GUČEK
Špela BIDER, klavirska harmonika – kategorija A: 82,67 točk – PRIZNANJE ZA SODELOVANJE
Mentor: Tomaž GUČEK

18. REGIJSKO TEKMOVANJE CELJSKEGA IN KOROŠKEGA OBMOČJA
Velenje in Celje, 10. in 11. februar 2015:

Ajda NINA VIVOD, harfa – kategorija 1a: 100 točk – ZLATO PRIZNANJE
POSEBNA NAGRADA za doseženih 100 točk
Mentorica: Katja SKRINAR
Aja URLEP, harfa – kategorija 1a: 99,67 točk – ZLATO PRIZNANJE
POSEBNA NAGRADA za najboljšo izvedbo obvezne skladbe
Mentorica: Katja SKRINAR,
Jasna PURNAT, violina – kategorija 1a: 92,25 točk – ZLATO PRIZNANJE
Mentorica: Teodora GARKOVA
Mojca KRANČIČ, orgle – kategorija 1c: 90,00 točk – ZLATO PRIZNANJE
Mentorica: Barbara DE COSTA
Zoja LI ZALOŽNIK, harfa – kategorija 1a: 90,67 točk – ZLATO PRIZNANJE
Mentorica: Katja SKRINAR
Tine ROBNIK, kitara – kategorija 1a: 88,67 točk – SREBRNO PRIZNANJE
Mentor: Domen GNEZDA
Luka MOLIČNIK, kitara – kategorija 1a: 88,33 točk – SREBRNO PRIZNANJE
Mentor: Domen GNEZDA
KOMORNA SKUPINA PIHAL: Tina GERMELJ – klarinet, Lana PIRC HUDOLIN – flavta, Nika ČERČEK – klavir – kategorija 1a: 87,00 točk – SREBRNO PRIZNANJE
Mentorji: Bojan ZEME, Milanka ČREŠNIK, Eva DEBAN
TRIO SAKSOFONOV: Deja ČERČEK, Klara KOVAČ, Karin KOVAČ – kategorija 1a: 81,00 točk – SREBRNO PRIZNANJE
Mentor: Bojan ZEME

44. TEKMOVANJE MLADIH GLASBENIKOV REPUBLIKE SLOVENIJE TEMSIG 2015
Nova Gorica, Koper, Postojna, Idrija, Tolmin, AjdovšČina, Cerknica in Ilirska Bistrica, marec 2015:

Aja URLEP, harfa – kategorija 1a: 99,00 točk – ZLATA PLAKETA in 1. NAGRADA
Aja Urlep si je priigrala tudi udeležbo na koncertu prvonagrajencev v Zavodu svetega Stanislava v Ljubljani ter celoveČerni koncert Festivala Velenje na Rumenem odru Pikinega festivala, septembra 2015!
Mentorica: Katja SKRINAR
Ajda Nina VIVOD, harfa – kategorija 1a:96,00 točk – ZLATA PLAKETA
Mentorica: Katja SKRINAR
Jasna PURNAT, violina – kategorija 1A:89,00 točk – BRONASTA PLAKETA
Mentorica: Margarita ULOKINA
Mojca KRANČIČ, orgle – kategorija 1c:88,00 točk – BRONASTA PLAKETA
Mentorica: Barbara DE COSTA
Zoja Li ZALOŽNIK, harfa – kategorija 1a:85,33 točk – BRONASTA PLAKETA
Mentorica: Katja SKRINAR

7. MEDNARODNO GLASBENO TEKMOVANJE IN FESTIVAL SOLISTOV TER KOMORNIH SKUPIN SVIREL 2015
Štanjel, april 2015:

Ajda Nina VIVOD, harfa – kategorija B: 94,oo točk – SREBRNA DIPLOMA
Mentorica: Katja SKRINAR
Aja URLEP, harfa – karegorija B: 90,00 točk – SREBRNA DIPLOMA
Mentorica: Katja SKRINAR
Tina JERNEJC, harfa – kategorija C: 89,00 točk – BRONASTA DIPLOMA
Mentorica: Katja SKRINAR
Nuša BIDER, violina – kategorija C: 88,00 točk – BRONASTA DIPLOMA
Mentorica: Margarita ULOKINA, klavirska spremljava: Milanka ČREŠNIK
Jasna PURNAT, violina – kategorija B: 87,00 točk – BRONASTA DIPLOMA
Mentorica: Margarita ULOKINA, klavirska spremljava: Milanka ČREŠNIK
Manja VAČOVNIK, flavta – kategorija C: 95,00 točk – ZLATA DIPLOMA
Mentorica: Eva DEBAN, klavirska spremljava: Toni ACMAN
Kaja ČOPAR, bariton – kategorija C: 93,00 točk – SREBRNA DIPLOMA
Mentor: Stefan GARKOV, klavirska spremljava: Urška BABIČ

6. MEDNARODNO TEKMOVANJE MLADIH GLASBENIKOV ANTONIO SALIERI
Legnago (Italija), april 2015:

Ajda Nina VIVOD, harfa – kategorija B: 95,00 točk – ZLATA DIPLOMA
Mentorica: Katja SKRINAR
Aja URLEP, harfa – karegorija B: 95,00 točk – ZLATA DIPLOMA
Mentorica: Katja SKRINAR

11. MEDNARODNO TEKMOVANJE HARMONIKARJEV
Beltinci, 16. maj 2015:

Nejc KLEMENŠEK, harmonika – kategorija D: 94,67 točk – II. NAGRADA, 3 MESTO
Mentor: Tomaž GUČEK
Gašper LIPNIK, harmonika – karegorija D: 93,67 točk – II. NAGRADA
Mentor: Tomaž GUČEK

19. MEDNARODNO TEKMOVANJE GIOVANI STRUMENTISTI UDINE
Udine (Italija), 28. junij 2015:

Larisa KOTNIK, flavta – kategorija B: 93,58 točk – SREBRNO PRIZNANJE
Mentor: Jernej MARINŠEK, klavirska spremljava: Toni ACMAN

2013/14

3. MEDNARODNO TEKMOVANJE DRUŠTVA HARFISTOV SLOVENIJE
Velenje, 27. oktober 2013:

VIVOD Ajda Nina, harfa – ZLATA PLAKETA
JERNEJC Tina, harfa – SREBRNA PLAKETA
ZALOŽNIK Zoja Li, harfa – SREBRNA PLAKETA
URLEP Aja, harfa – BRONASTA PLAKETA
Mentorica: Erika FRANTAR

8. MEDNARODNO TEKMOVANJE HARMONIKARJEV ZA NAGRADO AVSENIK-BEGUNJE 2014
Begunje, 26. januar 2014:

Nejc Klemenšek, klavirska harmonika – kategorija B: 93,00 – SREBRNO PRIZNANJE in 2. mesto.
Mentor: Tomaž GUČEK

17. REGIJSKO TEKMOVANJE MLADIH GLASBENIKOV CELJSKE IN KOROŠKE REGIJE.
Celje in Velenje, 12. in 13. februar 2014:

Špela BIDER, harmonika – kategorija 1.a: 90 točk – ZLATO PRIZNANJE
Mentor: Tomaž GUČEK
Matic TEVŽ, tolkala – kategorija 1.a: 96,33 točk – ZLATO PRIZNANJE,
Mentor: Gregor PLAMBERGER, klavirska spremljava: Urška BABIČ
Kaja ČOPAR, evfonij – kategorija 1.b: 90,33 točk – ZLATO PRIZNANJE;
Mentor: Stefan GARKOV, klavirska spremljava: Urška BABIČ

43. TEKMOVANJE MLADIH GLASBENIKOV REPUBLIKE SLOVENIJE TEMSIG 2014
Nova Gorica, Koper, Postojna, Idrija, Tolmin, AjdovšČina, Cerknica in Ilirska Bistrica, marec 2014:

Matic TEVŽ, tolkala – kategorija I.a: 94,67 točk – SREBRNO PRIZNANJE
Mentor: Gregor PLAMBERGER, klavirska spremljava: Urška BABIČ
Kaja ČOPAR, evfonij – kategorija I.b: 94,00 točk – SREBRNO PRIZNANJE
Mentor: Stefan GARKOV, klavirska spremljava: Urška BABIČ
Špela BIDER, harmonika – kategorija I.a: 87,33 točk – BRONASTO PRIZNANJE
Mentor: Tomaž GUČEK

6. MEDNARODNO TEKMOVANJE “SVIREL”
Štanjel, 27. marec – 13. april 2014:

Aja URLEP, harfa – kategorija B: 93.00 točk – SREBRNA DIPLOMA
Mentorica: Katja SKRINAR
Ajda Nina VIVOD, harfa – kategorija B: 93.00 točk – SREBRNA DIPLOMA
Mentorica: Katja SKRINAR
Tina JERNEJC, harfa – kategorija B: 88.00 točk – BRONASTA DIPLOMA
Mentorica: Katja SKRINAR
Manja VAČOVNIK, flavta – kategorija C: 96.00 točk – ZLATA DIPLOMA
Mentorica: Eva DEBAN, klavirska spremljava: Toni ACMAN

DNEVI KITARE 2014
Krško, 13. april 2014:

Luka MOLIČNIK, kitara – 3. kategorija: 76.00 točk – BRONASTO PRIZNANJE
Mentor: Domen GNEZDA

KOROŠKO KLAVIRSKO TEKMOVANJE 2014
Glasbena šola Radlje ob Dravi, 21.-23. maj 2014:

Nika ČERČEK, klavir – kategorija 2 – ZLATA NAGRADA
Mentorica: Milanka ČREŠNIK
Hajdi SEVČNIKAR, klavir – kategorija 2 – SREBRNA NAGRADA in POSEBNO PRIZNANJE za  izvedbo izvirne lastne kompozicije
Mentorica: Milanka ČREŠNIK
Tobija ŽUNTAR, klavir – kategorija 3 – BRONASTA NAGRADA
Mentorica: Urška BABIČ
Maja ČERČEK, klavir – kategorija 5 – SREBRNA NAGRADA
Mentorica: Milanka ČREŠNIK
Špela LIPNIK, klavir – kategorija 5 – PRIZNANJE
Mentorica: Urška BABIČ

18. MEDNARODNO TEKMOVANJE GIOVANI STRUMENTISTI UDINE
Udine (Italija), 28. junij 2014:

Manja PANČUR, flavta – kategorija C: 95,83 točk – ZLATO PRIZNANJE
Mentor: Jernej MARINŠEK, klavirska spremljava: Toni ACMAN

2012/13

7. MEDNARODNO TEKMOVANJE HARMONIKARJEV
Begunje, 20. januar 2013:

Nejc KLEMENŠEK, klavirska harmonika kat. B: 93,33 točk – SREBRNO PRIZNANJE
Mentor: Tomaž GUČEK

16.REGIJSKO TEKMOVANJE MLADIH GLASBENIKOV SLOVENIJE
Velenje in Celje od 12. do 14. februarja 2013:

BIDER Urška, petje – kategorija I.b: 98,00 točk – ZLATO PRIZNANJE in
POSEBNO PRIZNANJE ZA NAJBOLJŠO IZVEDBO OBVEZNE SKLADBE
Mentor: Kristina ŠUSTER, klavirska spremljava: Toni ACMAN
VAČOVNIK Manja, flavta – kategorija I.a: 94,00 točk – ZLATO PRIZNANJE
Mentor: Špela KOREN, klavirska spremljava: Toni ACMAN
ZGOJZNIK Nika, flavta – kategorija I.c: 92,67 točk – ZLATO PRIZNANJE
Mentor: Jernej MARINŠEK, klavirska spremljava: Toni ACMAN
PANČUR Manja, flavta – kategorija I.c: 90,67 točk – ZLATO PRIZNANJE
Mentor: Jernej MARINŠEK, klavirska spremljava: Toni ACMAN
GERMELJ Tina, klarinet – kategorija I.a: 90,00 točk – ZLATO PRIZNANJE in
POSEBNO PRIZNANJE ZA NAJBOLJŠO IZVEDBO SKLADBE SLOVENSKEGA AVTORJA
Mentor: Bojan ZEME, klavirska spremljava: Toni ACMAN
PRAZNIK Klara, petje – kategorija I.b: 85,67 točk – SREBRNO PRIZNANJE
Mentor: Boštjan KOROŠEC, klavirska spremljava: Toni ACMAN
BREZNIK Matic, saksofon – kategorija I.b: 84,60 točk – SREBRNO PRIZNANJE
Mentor: Bojan ZEME, klavirska spremljava: Toni ACMAN
ČERČEK Maja, klavir – kategorija I.b: 70,60 točk – BRONASTO PRIZNANJE
Mentorica: Milanka ČREŠNIK / Jerneja VIVOD – UŠEN

42. TEKMOVANJE MLADIH GLASBENIKOV REPUBLIKE SLOVENIJE TEMSIG  2013
Brežice in Krško, marec 2013:

PANČUR Manja, flavta – kategorija I.c: 96,80 točk – ZLATO PRIZNANJE
Mentor: Jernej MARINŠEK, klavirska spremljava: Toni ACMAN
VAČOVNIK Manja, flavta – kategorija I.a: 96,20 točk – ZLATO PRIZNANJE
Mentor: Špela KOREN, klavirska spremljava: Toni ACMAN
ZGOJZNIK Nika, flavta – kategorija I.c: 92,40 točk – SREBRNO PRIZNANJE
Mentor: Jernej MARINŠEK, klavirska spremljava: Toni ACMAN
GERMELJ Tina, klarinet – kategorija I.a: 88,25 točk – BRONASTO PRIZNANJE
Mentor: Bojan ZEME, klavirska spremljava: Toni ACMAN
BIDER Urška, petje – kategorija I.b: 88,60 točk – BRONASTO PRIZNANJE
Mentor: Kristina ŠUSTER, klavirska spremljava: Toni ACMAN

MEDNARODNO TEKMOVANJE “SVIREL”
Štanjel, 11. in 14. april 2013:

BIDER Nuša, violina – kategorija A: 91.00 točk – SREBRNO PRIZNANJE
Mentorica: Tonka POGAČNIK, klavirska spremljava: Toni ACMAN
PURNAT Jasna, violina – kategorija A: 87.00 točk – BRONASTO PRIZNANJE
Mentorica: Tonka POGAČNIK, klavirska spremljava: Toni ACMAN
URLEP Aja, harfa – kategorija A: 92.00 točk – SREBRNO PRIZNANJE
Mentorica: Erika FRANTAR
VIVOD Ajda Nina, harfa – kategorija A: 92.00 točk – SREBRNO PRIZNANJE
Mentorica: Erika FRANTAR
JERNEJC Tina, harfa – kategorija A: 91.00 točk – SREBRNO PRIZNANJE
Mentorica: Erika FRANTAR

4. MEDNARODNO TEKMOVANJE “ANTONIO SALIERI”
Legnago (Italija), 13. april 2013:

ZGOJZNIK Nika, flavta – kategorija D: DIPLOMA DI MERITO
Mentor: Jernej MARINŠEK

11. MEDNARODNO TEKMOVANJE “LUIGI ZANUCOLI”
Sugliano al Rubicone (Italija),  2013:

URLEP Aja, harfa – 93 točk: 2. NAGRADA
VIVOD Ajda Nina, harfa – 93 točk: 2. NAGRADA
Mentorica: Erika FRANTAR

17. MEDNARODNO TEKMOVANJE GIOVANI STRUMENTISTI UDINE
Udine (Italija), 29. junij 2013:

Manja PANČUR, flavta kat. B: 95,36 točk – ZLATO PRIZNANJE, 2. NAGRADA
Mentor: Jernej MARINŠEK, klavirska spremljava: Toni ACMAN

2011/12

16. MEDNARODNO TEKMOVANJE GIOVANI STRUMENTISTI UDINE
Udine (Italija), 23. junij 2012:

Larisa KOTNIK, flavta kat. A: 95,60 točk – ZLATO PRIZNANJE, 1. NAGRADA
Mentor: Jernej MARINŠEK, klavirska spremljava: Toni ACMAN
Manja PANČUR, flavta kat. B: 93,40 točk – SREBRNO PRIZNANJE, 1. NAGRADA
Mentor: Jernej MARINŠEK, klavirska spremljava: Toni ACMAN
Nika ZGOJZNIK, flavta kat. B: 91,32 točk – SREBRNO PRIZNANJE
Mentor: Jernej MARINŠEK, klavirska spremljava: Toni ACMAN

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.